fbpx

Hör gärna av dig

Välkommen att kontakta MiGR. Nedan finner du medlemmar i styrelsen. Har du tankar, tips och idéer tar vi tacksamt emot dem. Hoppas vi ses på våra aktiviteter.

Passa även på att följa oss på Facebook. Där kan du även ställa frågor inom gruppen och ta hjälp av andra medlemmar som besitter erfarenheter att dela med sig av.

Marknadsföreningen i
Gnosjöregionen

Besöksadress:

Se specifikt för varje event.

Utdelningsadress:

Stjärnehult, Möllefors
334 91, Anderstorp

Fakturor skickas till: faktura@migr.se  

Har du några frågor
eller funderingar?

Välkommen att kontakta oss via kontaktformuläret nedan.

Kontaktpersoner

Ulf Lorentzson

Styrelseordförande
Delour AB, Ägare
ulf@delour.se

Sofia Nilsson

Ledamot
Delour AB, Ägare
sofia@delour.se

Johanna Skans

Ledamot
Hestra Handsken, Kommunikatör
johanna.skans@hestragloves.se

Filip Carlsson

Vice styrelseordförande
Dinner Gruppen AB, Ägare
filip.carlsson@dinnergruppen.se

Jaana Fransson

Ledamot
One Partner Group, Verksamhetschef
Jaana.fransson@onepartnergroup.se

Hanna Linell

Ledamot
Värnamo Näringsliv AB, Kommunikatör
hanna@varnamonaringsliv.se

Du är väl medlem?

Läs om fördelarna med att vara medlem i MiGR och bli medlem redan idag